15.08.2010 09:14

Sestava:

Prchal - Teml (35.Bárta), Svoboda, Němec, Votava - Pochop, Krčál, Strašil, Smejkal - Vopršal, Škacha

Góly: Strašil 2x, Vopršal, Smejkal

Domácí Dlouhá Ves vstoupila do utkání velmi aktivně a v prvních okamžicích zápasu nás držela na naší půlce. Do nebezpečných situací jsme se dostávali jen z rychlých brejků po stranách. Z jednoho takového se dostal k míči Pavel Škacha, dostal se do vápna kde byl faulován. Nařízený pokutový kop bezpěčně proměnil Martin Strašil, který si tak připsal druhý gól v sezóně. Po tomto gólu se domácí opět hnali dopředu, kde na hranici pokutového území vybojovali přímí kop. Zahrával ho domácí kapitán Lukačina, ale jeho střelu na vzdálenější tyč krásně vyrazil mladý Prchal. Těsně před koncem prvního poločasu dokázali domácí vyrovnat, když po téměř ztraceném míči z úhlu domácí hráč vystřelil, ale těsně před Prchalem nešťastně míč tečoval Němec.

Do druhého poločasu vstoupil úplně jiný tým z Přibyslavi a po pár minutách se napřáhl ze 30ti metrů Smejkal a svojí levou nohou rozjásal fanoušky po té, co nádherně vymetl levou šibenici. Za stavu 2:1 už měla Přibyslav převahu a domácí se nezmohli takřka k žádné nebezpečné akci. Na 3:1 zvyšoval opět Martin Strašil. Po samostatné akci Krčála, který vystřelil do tyče se míč odrazil ke Strašilovi a ten do prázdné branky zvyšoval. V závěru zápasu uzavřel skore Vopršal, který také zakončoval do prázdné branky.