Ledeč nad Sázavou "B" - SK Přibyslav "B" 2:0 (1:0)

15.10.2011 21:01

Do prvního poločasu vstoupili lépe domácí hráči, kteří už v 5.minutě trefili břevno střelou z velké dálky. O pár minut později už ale dokázali míč usměrnit do sítě, když po centru z levé strany dokázal hlavičkou zavěsit domácí forvard. 1:0. Během následující dvacetiminutovky měli více ze hry domácí, hlavně díky průnikům po pravé straně, kde měl velké problémy se zapracovat na novou pozici Lukáš Furgeri, který dlouhá léta od přípravky hrával stopera a byl zvyklý dirigovat obranu. Takřka celý poločas se snažil najít si své místo na hřišti a domácí toho využívali jejich hojnými útoky po této straně. Ke konci poločasu se hra vyrovnala a přišly také šance hostí, když do vápna přes polovinu hřiště postupoval Škacha, ale ve vápně, těsně před vystřelením mu míč ukradl obránce. Ke střelám se také postupně dostali Imramovský, Mokrý a Kalenda. Skóre 1:0 zůstalo nezměněnné hlavně díky skvělým zákrokům Pavla Klementa, který zneškodnil tři gólové šance domácích.

Do druhého poločasu nastoupil na místo Furgeriho Pavel Málek a bylo znát oživení hry. Hra byla daleko vyrovnanější, ale stále větší příležitosti měli domácí. Hlavně díky skvělým centrům do vápna a hlavičkujícím útočníkům nebyla nouze o šance. Druhý gól přišel po rohovém kopu, když opět hlavičkoval nikým nehlídaný hráč. 2:0. Další příležitost byla v 60. minutě a to po centru hlavičkoval domácí borec nad branku. Domácí měli ještě několik takových šancí. Do gólových příležitostí se tlačil agilní Pavel Škacha, který se snažil tvořit hru, nabízel se a také zakončoval. Perfektní přímé kopy na zadní tyč předvedl dvakrát po sobě Tomáš Kalenda,  ale ani z jednoho takového nedokázal nikdo vstřelit branku. Naopak domácí opět zabrali a k vidění byla doslova nevídaná věc, když přihrávku směřující před prázdnou bránu uklízel do bezpečí Michal Novotný, ale míč mu sklouzl na vnější nárt a naštěstí míč napálil jen do břevna vlastní branky. Největší příležitost zápasu měl Pepa Imramovský, který se dostal přes dva hráče, ale tváří v tvář domácímu brankáři znervozněl a místo přihrávky na volného Škachu zvolil střelu mimo.