SOKOL POHLED - SK PŘIBYSLAV 1:2 (0:2)

22.09.2010 18:15

Sestava:

Matějka - Teml, Němec, Bárta, Svoboda - Smejkal, Krčál, Strašil, Vykoukal - Vopršal, Škacha

Velmi vypjatý zápas proběhl na hřišti Pohledu, který lépe vyšel našemu A-týmu. Do utkání jsme vstoupili aktivně a dokázali se dostávat do nebezpečných šancí. První gól vstřelil Martin Strašil, který se probojoval do pokutového území a zakončil krásou křižnou střelou levou nohou do pravé šibenice domácí branky. 0:1. Za tohoto stavu měli domácí velkou příležitost, když z hranice velkého vápna vystřelil domácí hráč a orazítkoval břevno Matějkovi branky. Za pár okamžiků přišla situace, ze které letěl nebezpečný vysoký balón do horního rohu přibyslavské branky, ale Matějka míč vyrazil na roh. To byly jediné dvě šance které měli domácí za první poločas. Ve 38.minutě přišla nejkrásnější akce zápasu, když na levé straně nádherně vybojoval míč Libor Smejkal, který poslal míč na Škachu a ten nádherně našel Vykoukala, který šel sám proti domácímu brankáři Růžičkovi, ten míč vyrazil, ale Vykoukal se stihl vrátit a nádherně "namazal" míč na střelu Krčálovi, který se nemýlil. 0:2. Po pár minutách přišla situace když domácí obránce nahrával pod tlakem malou domů a Růžička promáchl a míč směřující do branky stíhal Škacha, ale toho srazil k zemi právě domácí brankář a měla být nařízena penalta, jenže sudí nesmyslně odpískali rohový kop!!
    Ve druhé půlce byli aktivnější domácí a Přibyslav se soustředila spíše na obranu a do šancí se dostávala zejména z rychlých brejků. Domácí dali v 70.minutě kontaktní gól, když z pravé strany šel centr na Pokorného, který přes bránícího Temla hlavičkoval do brány. 1:2. V závěru utkání si domácí vytvořili obrovský tlak, ale nedokázali ho přetavit v gól a tak po dvou zápasech A-tým opět plně bodoval.

Tragédie je jak domácí borci k utkání přistoupili ,když se nedaří fotbalově ,tak soupeře aspoń skopat, v tom vynikal Sobotka který měl aspoń 5 skluzů  ze zadu  na Miloše Krčála a nakonec ho opravdu zlikvidoval, dále pro zranění museli odstoupit Bárta,Vopršál a Vykoukal dohrál jen proto že už střídat nemohl , podle domácího trenéra byli kluci přemotivováni!!!!!!!!!!!!!!!