SK PŘIBYSLAV - CHOTĚBOŘ 3:0 (2:0)

09.08.2010 12:00

Prchal - Votava, Němec, Bárta, Flekal - Pochop, Krčál, Strašil, Smejkal (70.Vykoukal) - Škacha (80.Musil), Vopršal (80.Jeřábek)

Góly: 25.' Vopršal, 35.' Strašil (PK), 85.' Musil

K 1.podzimnímu utkání zavítala na naše hřiště Chotěboř, která se netají tím, že by ráda postoupila o soutěž výš.
Začátek zápasu tomu odpovídal a hosté na nás vlétli a vytvořili si mírnou územní převahu,kterou ale nedokázali zúročit golem a ani nějakou větší šancí.
Do našeho vápna létali akorát centry a s těmi si naše obrana v čele s mladým golmanem Prchalem dokázala poradit bez problému. Naši hráči rychle přistupovali k soupeři,hráli důrazně a proto soupeř hrál jen dlouhé míče a centry do našeho vápna. Po 20 minutách jsme se začali osmělovat i my. Nejdříve po pěkné kombinaci Krčála se Smejkalem,střílel prvně jmenovaný z úhlu do břevna.Ve 22.minutě si na pěkný centr Krčála naběhl Škacha a jeho hlavička jen o centimetry minula bránu. Ve 25.minutě přihrál Vopršal před vápnem Kčálovi,ten postupoval sám na golmana,jenže hostující golman včas vyběhl a odkopl míč,jenže ten doletěl k Vopšalovi a ten z 25-ti metrů přeloboval vyběhnuvší-ho golmana. 1:0
O 5 minut později nakopl stoper Němec balon do vápna,kde hostující krajní obránce stáhl Škachu k zemi a rozhodčí nařídil pokutový kop. K němu se postavil Strašil a bez problému proměnil. 2:0.
Ve 37.minutě hosté zahrávali trestný kop z 20-ti metrů,který však bravurně Prchal dokázal vytěsnit na roh. Do poločasu se už nic nezměnilo.

Prvních 20 minut druhého poločasu hosté opět přidali a snažili se zkorigovat výsledek, ale ztroskotávali na domácí defenzívě. Domácí hráli na brejky a často provětrávali hostující obranu. Ke konci zápasu hosté neudrželi nervy na uzdě a z toho pramenili 2 červené karty za řeči. V 85.minutě domácí dokázali využít početní převahy.
Vykoukal přihrál Vopršalovi,ten se obtočil okolo obránce a přihrál zpět na velké vápno přesně do běhu střídajícího Tomáše Musila a ten se nemýlil. Ke konci domácí ještě spálili 3 samostatné úniky a tak první 3 podzimní body zůstali DOMA.

Úspěšná premiéra Borka Křepinského, který naordinoval svým hráčům hrát ze zabezpečené obrany a chodit do rychlých brejků.