SK Přibyslav - Herálec ZR 4:0 (1:0)

21.07.2013 21:07

Přibyslav ve středeční dohrávce na domácím hřišti proti Žďárskému Herálci dominovalo, a smetlo předposlední tým tabulky komfortně 4:0. Skóre se mohlo otevírat již ve druhé minutě, kdy se ve vápně uvolnil Jaromír Vopršal, ale levačkou napálil jen břevno. Hosté hráli vyrovnanou partii zhruba do 18. minuty kdy se jim podařilo i dvakrát vystřelit, ovšem dvakrát nad. V 19. minutě si kapitán Přibyslavi Krčál perfketně vybojoval míč tělem na půli hřiště, přihrál do běhu rychlonohému Vykoukalovi, "Kalda", pak poslal přízemní centr do bedny přesně na nohu Františka Bubna, který tak slavil třetí zásah ve druhém zápase. Ve 36. se skóre mohlo měnit podruhé, perfektně hrající Krčál uvolnil uličkou Strašila, ten si však v situaci jeden na jednoho neporadil dobře a střílel nad. Do poločasu domácí tlačili, ale obrana Herálce dělala všechno možné i nemožné aby Přibyslav neskórovala, výsledek byly dvě žluté karty a hodně ostrých zákroků nad kterými sudí až moc přízavíral oči.

Do druhého poločasu šli naši borci odhodláni pojistit si náskok. V 51. se toho chtěl ujat obránce Svoboda, ten však po rohu hlavičkoval pouze nad. Ovšem již v 56. minutě se skóre měnilo. Hnací soustrojí Přibyslavského tandemu, kapitán Miloš Krčál našel po přímém kopu Honzíka Flekala, který hlavou prodloužil na Vopršala, a ten se elegantím lobíkem prosadil mezi dvěma beky. V 60. minutě si Krčál znovu postavil míč ke přímému kopu, a tentokrát ho perfektně posadil na hlavu obránce Romana Němce, který zvyšoval již na 3:0. Miloš Krčál chtěl zakončit své galapředstavení gólem v 62. minutě, ale bohužel z úhlu střílel jen do gólmana. V 65. minutě se trenér domácích za rozhodnutého stavu rozhodnul kapitána šetřit, a poslal za něj mladého Škachu. Ten se pozice neleknul a v 89. minutě přichystal centrem na volného Němce jeho perfektní branku, kdy starý matador ukázkově trefil šibenici a uzavřel skóre svým druhým, a konečným čtvrtým gólem dne.