SK PŘIBYSLAV - HUMPOLEC "B" 4:0 (2:0)

06.09.2010 20:10

Po minulém nevydařeném kole se A-týmu podařilo opět zvítězit. Po brankách Vopršala, Škachy, Strašila a Krčála porazil doma rezervu Humpolce.

Domácí chtěli odčinit ostudnou porážku z minulého kola ze Štoků. Hosté od začátku hráli ze zatažené obrany a spoléhali na brejky.
Proto od začátku měli domácí míč častěji na svých kopačkách, ale nedokázali ve předu nic vymyslet, proto se hra odehrávala ve středu hřiště. Hned po začátku utkání přišla první šance hostí, když ve vápně z úhlu zakončoval humpolecký forvard, ale jeho pokus Prchal vyrazil. Až ve  20. minutě hostující založník utekl po pravé straně, nacentroval míč před branku kde hostující Pícha našel hlavičkou jen rukavice domácího golmana.
Poté Škacha vtsřelil gol, který ale kvůli ofsajdu nebyl uznán. První gól vstřelil ve 31. minutě Vopršal, který si všiml podklouznutí gólmana a chytře ho přeloboval. Nutno podotknout, že dostal pěknou přihrávku za obranu od Strašila. V 40.minutě přišel nejhezčí moment utkání,kdy po ose Strašil-Krčál-Škacha posledně jmenovaný,zakončil kombinaci na jeden dotek hlavou k tyči.
Po změně stran se obraz hry nezměnil a hosté hrozili jen z rohových kopů. V 61.minutě po přihrávce Bárty postupoval sám na golmana Vopršal,nastřelil břevno,ale odražený míč uklidil k tyči Krčál.
Na konečných 4:0 upravil Strašil v 67.minutě z penalty nařízené za faul na Škachu.  V závěru utkání tempo hry povolilo a hrálo se spíše na jistotu na obou stranách. Poslední šanci zápasu měli hosté, když po straně utekl po kombinace hostující hráč a pokračoval na Prchala sám, ale nedokázal přes něj zakončit.