SK PŘIBYSLAV : PELHŘIMOV B 2 : 1 (2 : 0)

02.10.2010 14:27

Góly-14.Kubát, 31.Benc-61.Venkrbec

Sestavy:Pazderka-Mikulinec,Soukal,Škorpík,Rosický,Klement,Bárta,Prchal,Ondra,Kubát,Rasocha,(Benc,Kasal,Pohanka,Sibera)

Zápas s Pelhřimovem nepřinesl žádný pěkný fotbal.Hosté hráli pouze že nakopávali míče dopředu,a my místo kombinace jsme začali hrát totéž.Vyjímkou byli pouze dvě akce, ve 14.min.našel Ondra přesnou náhrou Kubáta který kopl míč do prázdné branky.Ve 31.min.Rosický kopl míč křížem na rozběhnutého Bence chladnokrevně zavěsil levou nohou na 2:0.                                                                                                                                                                 Ve druhém poločase jsme hráli ještě hůř než v první půli,přihrávka byl pro nás neznámý pojem, v 61.min.po chybě obrany vstřelili hosté kontakní gól.V poslední minutě se hosté dostali do brejku když šli tři sami na golmana první střelu Pazderka vyrazil a druhá se odrazila od tyče do autů.Poté sudí odpískal konec amy jsme uhráli šťastnou výhru.