18.04.2011 19:52

Sestava:

Prchal - Teml, Svoboda, Bárta, Votava - Musil, Strašil, Krčál, Škacha, Pochop - Kalenda

Góly: Krčál, Škacha

Domácí utkání proti týmu ze Štoků začali hráči velmi dobře. Doslova vlétli na soupeře a měli na hřišti v prvních 10ti minutách značnou převahu. Po 14ti minutách vyslal Teml kolmou přihrávkou Krčála, který z úhlu překonal střelou pod břevno hostujícího gólmana. Po 20ti minutách si vybral slabší chvilku domácí brankář Prchal, když nakopnutý balón směřující do pokutového území značně podcenil, podklouzl a míč doklouzal do branky. Byl to zlomový okamžik záznamu, protože od této chvíle hostům narostlo seběvědomí. Během poločasu se do pokutového území hostí dostával Škacha, ale jeho šance mařil hostující gólman, nebo jeho průnik zastavil praporek rozhodčího. Před koncem poločasu hosté rozehrávali volný přímý kop, který směřoval do pokutového území, kde hlavičkoval hostující útočník a získal vedení pro svůj tým - 1:2.

Do druhého poločasu nastoupili oba týmy s velkou chutí zvítězit. Po pár minutách se skóre zápasu vyrovnalo, když od rohového praporku centroval kapitán Krčál. Jeho centr usměrnil do brány mladý útočník Škacha. - 2:2.  Po pár minutách se mohlo skóre znovu měnit, když náherným, rychlým průnikem přes obranu pronikal sám na branku Musil, jehož střela jen o centimetry minula tyč branky. Hosté se dostali do jediné šance ve druhém poločase, když po zmatcích v pokutovém území střílel hostující forvard, ovšem jeho střelu Prchal vyrazil. Do konce zápasu se již skóre neměnilo a tak se oba týmy rozešli s bodem.