SK PŘIBYSLAV - SPEŘICE 3:2 (2:0)

23.08.2010 18:52

Sestava.

Prchal - Votava, Němec, Svoboda, Flekal - Vykoukal, Krčál, Strašil, Smejkal(50.Pochop) - Vopršal(75.Musil), Škacha(82.Bárta)

Před začátkem utkání jsme věděli, že Speřice nebude lehký soupeř. Od prvních minut hráči hostí posílali do vápna nebezpečné centry, ale nikdy se jim nepodařilo najít nikoho ze spoluhráčů. Již v 17.minutě jsme se dostali do velké příležitosti, která nakonec skončila gólem. Po menším závaru před brankou se dostal ke střele Škacha, ale jeho pokus gólman vyrazil. Do prázdné branky míč uklidil Vopršal. O pár minut déle předvedl krásnou individuální akci Libor Smejkal, který po levé straně obešel vše co mu stálo v cestě a před prázdnou brankou našel Vopršala, který dal svůj druhý gól. Hosté měli v první půli dvě větší šance z přímých kopů, ale oba Prchal vyrazil a s odraženým balónem si poradila obrana v čele s Němcem. Ke konci jsme se ale dostali po mírnější tlak, který jsme na rozdíl od minulého zápasu, kde jsme inkasovali ve 44.minutě, ustáli.

Do druhého poločasu jsme nevstoupili moc aktivně a hostí toho využívali a měli územní převahu. My jsme se dostávali po kombinační hře do rychlých brejků. Po jednom takovém se dostal do vápna Škacha a byl faulován. Penaltový specialista Martin Strašil, který proměnil zatím v každém zápase pokutový kop, nezklamal a zvýšil na 3:0. Po tomto gólu jsme však trošku ubrali a Speřičtí toho využili. V 70.minutě po vysokém míči do vápna, pro který si trestuhodně nešel Prchal, zakončoval nikým nehlídaný hráč do protipohybu gólmana a snížil tak na 3:1. O pár minut déle jsme si situaci ještě zkomplikovali když na velkém vápně domácí bek udělal faul. Následný trestný kop proměnil hostující kanonýr nádhernou střelou do šibenice. Do konce zápasu zbývalo deset, pro Přibyslav nekonečných, minut. Závěrečný obrovský tlak jsme ustáli a získali tak důležité tři body. Další zápas jede A-tým sehrát do Štoků.