SK PŘIBYSLAV - TIS 5:2 (2:1)

16.08.2010 17:55

Sestava:

Prchal - Laudát, Furgeri, Neubauer, Imramovský - Pochop, Jeřábek, Svoboda, Rérych - Horáček, Lukačina

První zápas odehráli také dorostenci. Oproti jarní části se kádr značně omladil a z původní sestavy zůstali pouze Prchal, Laudát, Furgeri, Imramovský a Jeřábek. Základní jedenáctku také tvořili hráči, kteří mají díky tzv. střídavému startu možnost hrát za mateřský klub Dlouhé Vsi a za Přibyslav zároveň.

Do zápasu vstoupili kluci dobře, když už v 7.minutě vsítil z přímého kopu nový kapitán Furgeri. Za několik okamžiků se do centru položil Pochop pa zvýšil. Hosté ještě dokázali do konce poločasu z přímého kopu snížit, ale také si nechali vyloučit jednoho hráče, tudíž do druhého poločasu nastoupili oslabení a na jejich výkonu to bylo znát.

Hned v úvodu druhé půle kluci zvýšili na 3:1 a následně na 4:1. Po sérii chyb v obraně ale opět zbytečně inkasovali. Do konce zápasu zbývalo pár minut a tak trenér Vácha poslal na hřiště i žolíka Vopršala, který po 5ti minutách na hřišti uzavřel gólový účet zápasu na 5:2.