SK PŘIBYSLAV - VELKÝ BERANOV 2 : 2 (0:1)

04.09.2010 20:59

Góly: 37.Ondra , 65. Škorpík – 3.Jonáš, 40.Havlín                                                                                                                                      Sestava-  Pazderka -Ondra,Němec,Škorpík,Mikulinec-Klement,Soukal,Bárta,Prchal-Kubát,Benc             (Kasal,Wasserbauer)                                                                                                                                                                                       Zápas jsme začali opět hrubou chybou obrany a už po třech minutách jsme prohrávali ,potom se hra vyrovnala a byli jsme i malinko lepší,velkou šanci zahodil Ondra který z malýho vápna přestřelil branku,ale hosté hrozili z brejků které naše obrana těžko bránila a tak jen díky brankáři Pazderkovi byl poločas jen 0:1.                                                                                                                                                                            Ve druhém poločase se přeskupila sestava a začali jsme mít malou převahu a hned po pauze dal po centru Bárty gól hlavou Ondra. Ale hned za tři minuty po chybě ve středu hřiště zahrál v tísni Mikulinec špatně malou domů,brankář Pazderka první střelu ještě vyrazil ale odražený balón vrátili hosté do prázdné branky.Potom kluci dřeli ,ve velké šanci byl Kubát který z malého vápna netrefil branku,při několika rohách nám chyběl kousek,ale nakonec pět minut před koncem po rohu se trefil hlavou Škorpík .V poslední minutě hlavičkoval vedle Prchal ,ale bod bereme protože kluci celé utkání odmakali akorát dostáváme laciné branky a to musíme zlepšit.