ŠTOKY - SK PŘIBYSLAV 7:2 (2:1)

02.09.2010 15:42

Sestava:

Prchal - Votava, Němec, Bárta, Svoboda - Vykoukal, Krčál, Strašil, Smejkal - Vopršal, Škacha

Po třech vyhraných kolech přišla těžká rána. Ve Štokách, které dosud nezískaly ani bod A-tým odehrál velmi špatné utkání a prohrál 7:2.

V prvním poločase ihned po rozehrávce vyzkoušel z půlky domácího brankáře Krčál. Gól nepadl, ale brankář měl z takovou ránou potíže. Hned po 10ti minutách hry padl první gól. Když byl před šestnáctkou nedůrazný Bárta a tak domácí útočník šel sám na Prchala. 1:0. Za dalších 6 minut padla 2. branka, když ve vápně hlavičkoval domácí útočník a gólman Prchal chyboval. Za stavu 2:0 se ještě A-tým zvedl a začal na domácí tým tlačit. Po několika pěkných kombinacích se do vápna dral Škacha, ale domácí brankář ho srazil k zemi, za což sudí udělil pouze žlutou kartu. Po několika minutách zahrával Krčál volný přímý kop, který brankář vyrazil pouze před Němce, který míč uklidil do odkryté branky.

Ve druhém poločase domácí začali dobře, když po pěkné kombinační hře v pokutovém území vstřelili 3.branku. Po několika minutách ve vápně fauloval Flekal a Štoky zahrávali pokutový kop, který z přehledem proměnily. 4:1. Po tomto gólu jakoby odevzdaná Přibyslav hrála už z otevřené obrany. Po jednom brejku vstřelil snižovací gól Strašil. To bylo poslední co Přibyslav předvedla. Z následného přímého kopu překvapil domácí hráč, který necentroval, ale střelu zatočil do vzdálenější šibenice a zvýšil tak na 5:2. V závěru už úplně otevřená hra nepřinesla žádnou branku ve prospěch Přibyslavi, ba naopak, ještě inkasovala dvě branky a skóre se tak zastavilo na hrůzostrašných 7:2.