TJ DÁLNICE SPEŘICE - SK PŘIBYSLAV 2:2 (2:2)

10.04.2011 19:54

Sestava:

Prchal - Teml, Svoboda, Bárta, Votava - Vykoukal, Krčál, Strašil, Smejkal (Pochop) - Kalenda (Musil), Škacha (Stejskal)

Góly: Kalenda, Smejkal

Na utkání do Speřic jsme odjeli s jediným cílem. Získat na tamnejším hřišti tři body. Začátek zápasu se nám však vůbec nepovedl a po 15 minutách nikdo nevěřil ani v bod. V páté minutě unikal po levé straně domácí útočník, ale jeho útok zastavil nedovoleně Votava. Volný přímý kop z hranice velkého vápna rozehrával domácí kapitán. Jeho prudkou střelu plachtící v silném větru nedokázal Prchal trestuhodně vyrazit a domácí se tak radovali z prvního gólu. Několik minut nato domácí opět udeřili, když se domácí útočník dostal do samostatného úniku a pokračoval sám na Prchala. Ten se mu vrhl pod nohy, ovšem míč netrefil. Rozhodčí poprvé v utkání nařídil pokutový kop. Opět domácí kapitán Němec se ujal exekuce. Nemýlil se zvýšil náskok na 2:0. Po pár minutách Prchal řešil další samostatný únik domácích a opět to řešil faulem. Tentokrát uviděl žlutou kartu. Svojí chybu napravil tím, že penaltu chytil. Po tomto okmažiku jsme se chytili a začali hrát naší hru, se kterou měli domácí problémy. Rychlá pozemní kombinace, přesné přihrávky Krčála vedli k tomu, že ve 25.minutě se ve vápně uvolnil Kalenda snížil stav na 2:1. Před poločasem mířil do vápna domácích vysoký balón, ale díky silnému větru brankář neodhadl jeho trejektorii a letící míč našel Smejkala, který odkrytou branku bez problému trefil. Do kabin se šlo za stavu 2:2.

Ve druhém poločase se hrálo na jednu bránu, celý poločas byl v naší režii, jenže kombinace neměla hlavu ani patu. Těžce vybojované balóny se dostávaly na kopačky útočníku, jenže domácí je nenechali vystřelit na branku. Po 70. minutách hry se ke střele z velké dálky dostal Krčál, ale jeho tvrdá rána skončila na břevně domácí branky. Na konci zápasu byla k vidění velká šance, když Teml přetáhl svůj centr, hlavou ho vracel před branku kapitán Krčál, avšak který trefil hlavou Škacha skončil těsně nad brankou. Byl v ten moment přistrčen domácím obráncem, ale sudí faul neviděl. V závěru utkání se utkání hodně přiostřilo, bylo k vidění spoustu faulů a nevybíravých zákroků.