ŽELETAVA - SK PŘIBYSLAV 2:3 (0:1)

21.07.2013 21:27

Domácí Želeteva přivítala první tým tabulky na svém hřišti, kde se pyšnila jarní neporazitelností. Hodně sebevědomí mladý tým Želetavy si troufal a připomínaly to i časté prupovídky jak hráčů tak trenéra. Ve třinácté minutě je ovšem schladil mladičký Vopršal, kterého vyslal kapitán Krčál, a v samostatném úniku nedal brankáři šanci. Stejný hráč si to do poločasu mohl zopakovat ještě dvakrát, ale v těchto případech byl lepší brankář. Do poločasu parkrát zahrozili domácí, ale nic naplat. 

Druhý poločas začalo pařit sluníčko, a zřejmě přehřálo holou hlavu trenéra Želetavy, který si neodpouštěl až idiotské připomínky, a hecoval své hráče k tvrdší hře. Nervy byli na pochodu a karty a fauly na sebe nenechali dlouho čekat. Po jednom faulu na Škachu byla penalta, kterou proměnil Matěj Vopršal. Třetí gól přišel v zápětí, kdy opět utekl Matěj Vopršal nechal skákající míč udělat brankáře a završil svůj hattrick do prázdné branky. Želetava ještě zkusila zahrozit a dvakrát se ocitl míč až za naší čárou. O drama bylo postaráno. 

Želetava kousala až do poslední minuty, ale Přibyslav si postup vzít nenechala, a kolo před koncem slaví svoje historicky první prvenství v 1.A třídě, a posouvá se do krajské elity!!! MISTŘI!!